عشق جاودان
اسلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
درباره وبلاگ
http://mizbanblog.com/photo/photo/mhrforum.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم

هرکجا از صفحه ی تاریخ این مرز و بوم را که ورق میزنیم همواره دشمن خارجی و استکبار جهانی در حال توطعه بر علیه امت مسلمان ایران بوده و عوامل خود فروخته نفوذی دشمن نیز با آن همکاری کرده و به ملت بصیر و مقاوم ایران خیانت کرده اند.امام خمینی (ره) آمریکا را شیطان بزرگ خواندند،و تکلیف آن را برای همه ما روشن ساختند.اما امروزه افراد نفوذی به ظاهر مومن در پاسخ به نیازها و وسوسه های نفس خویش باز هم به ظاهر از خداوند طلب یاری دارند اما همین نفوذی ها امروز در پاسخ به وسوسه های شیطان بزرگ چه در ظاهر و چه در باطن نه تنها از الله مدد نمی خواهند بلکه مقابل ولی فقیه خود می ایستند و در حضور او لبیگ گویان ترک طریق کرده و با استکبار بیعت می کنند.

ما که به گفته پیشوای خود جوان انقلابی خوانده میشویم به آمریکا و دیگر دشمنان هشدار میدهیم که با دم شیر بازی نکنند و دست از خیانت به جهان بشریت بر دارند ،تا کی باید امت اسلام و تمامی ملل مظلوم تاوان زیاده خوایی های عدده ای را بدهند که به بهانه حقوق بشر کشوری را تسخیر کرده و ظلمی نیست که در حق مردم آنجا روا نداشته باشند . تا چه زمانی افراد بی گناه باید در عراق ،سوریه،فلسطین،یمن،بحرین،عربستان ،افغانستان ودیگر نقاط جهان حتی در دل آمریکا قربانی شوند و صدای کسی هم در نیاید.

دشمنان بدانند سالهاست که چشم ما به انگشت اشاره رهبرمان دوخته شده ، و منتظر اشاره اش هستیم.هولنک روزی برایتان باشد که به سوی شما اشاره کند وآن روز است که ما لشکرهایمان را به سوی شما گسیل داده و جهان آلوده شده از وجودتان را غسل طهیت داده و پاک سازیم.

خیال خام است که فکر میکنید در میدان جنگ نرم میتوانید حریفمان شوید.ما مجهز قوی ترین سلاح یعنی تقوا هستیم .

ما که ولایت مداری و بصیرت خود را بارها ثابت کرده ایم به عوامل نفوذی دشمن که قصد ضربه زدن به انقلاب اسلامی را دارند میگوییم دست از افکار و اعمال منافقانه خود بردارند و به صراط مستقیم باز گردنند وگرنه جواب اعمال آنان را با عمل انقلابی خود پاسخ خواهیم داد.

پروفایل مدیر وبلاگ
ورود اعضا
مطالب اخير
نظرسنجی
کدام بخش از وبلاگ بیشتر موزد علاقه شماست؟


امیرآبادی

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: حقوق کارکنان دولت نسبت به دریافتی شان افزایش یابد،به طوری که کارمندان با دریافتی ۱۱میلیون ریال ۲۰ تا ۳۰ درصد و با دریافتی ۴۰ تا ۵۰میلیون ریال، بین یک تا ۲ درصد افزایش می یابد.

http://javaninews.ir/
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 19 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 21584
  • بازدید امروز :9
  • بازدید دیروز : 12
  • بازدید این هفته : 88
  • بازدید این ماه : 384
  • تعداد نظرات : 3
  • تعداد کل پست ها : 413
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]